.

Pretraga
Brojač posjeta
Početna » 2019 » April » 11 » IZVJEŠTAJ SA OPŠTINSKIH ŠKOLSKIH SPORTSKIH IGARA PLJEVLJA 2019 GODINA
12.16.28
IZVJEŠTAJ SA OPŠTINSKIH ŠKOLSKIH SPORTSKIH IGARA PLJEVLJA 2019 GODINA

Na nedavno završenim opštinskim školskim sportskim igrama, učenici naše škole su postigli odlične rezultate, i naša škola je proglašena sveukupnim pobjednikom u konkurenciji srednjih škola. Postignuti su sledeći rezultati :

Fudbal:     Muškarci 1. mjesto

                 Djevojke 1. mjesto

Košarka:   Muškarci 1. mjesto

Rukomet: Muškarci 2.mjesto

Odbojka:  Muškarci 2.mjesto

Atletika:   Muškarci  1.mjesto

                Djevojke 1.mjesto

 

Osvojenim prvim mjestima učenici naše škole stekli su pravo učešća na regionalnom školskom sportskom takmičenju. Na prigodnoj svečanosti održanoj 10.04.2019 godine, u restoranu “Taša uručene su diplome i pehar za postignute rezultate. Sa učenicima su radili profesori Ivan Šljivančanin i Ivan Rondović.

Društvene mreže