.

Pretraga
Brojač posjeta
Početna » 2019 » April » 16 » Izložba radova sa inkluzivne likovne radinice
19.43.23
Izložba radova sa inkluzivne likovne radinice

U prostorijama JU Dnevni centar održana je izložba likovnih radova nastalih u inkluzivnim likovnim radionicama i tokom druženja sa djecom i odraslim licima sa invaliditetom.Izložba je održana u okviru obilježavanja Dana osoba sa invaliditetom.U radu inkluzivnih radionica učestvovali su i volonteri naše škole.Direktorica JU Dnevni centar Svetlana Dujović  zahvalila se  prisutnima na podršci i uručila zahvalnice učesnicima koji su dali svoj doprinos razvoju socijalne inkluzije . Zahvalnica je dodjeljena  i našoj školi i uručena je profesorici Adisi Malagić. .Izložbu je otvorio potpresednik opštine Pljevlja Mervan Avdović.Izlozbu su posjetili učenici i profesori naše škole.

Društvene mreže